Udostępnij

Poszukując informacji o szkoleniach z masaży biurowych, prześwietlając konkurencję, natrafiłem na kilka firm w Polsce, które te szkolenia prowadzą. Nie znam ich programu i sposobu nauczania, nie znam też technik jakie tam stosują. Dowiedziałem się tylko, że ceny tych szkoleń oscylują w granicach 300zł, moje jest dziś droższe o 100zł. Pytanie dlaczego?

Otóż dlatego, że szkolenia prowadzone przez szkoła-worksite.pl opierają się przede wszystkim na doświadczeniu instruktorów w tej branży. Osobiście jestem związany z masażem biurowym przeszło 12 lat. Wyszkoliliśmy prawie 500 osób i wierzcie mi każdy uczestnik szkolenia wyszedł z niego zadowolony i bogatszy o wiedzę w tym zakresie. I to nie byle jaką wiedzę. 

System mojego szkolenia WorkSite budowałem przez lata, ciągle coś zmieniałem, modyfikowałem, by był perfekcyjny i spełniał wszelkie oczekiwania. Udało mi się to.  Opierałem się nie tylko na doświadczeniu ale także na przeprowadzonych wcześniej badaniach dotyczących masażu biurowego. W tych badaniach uczestniczyłem jako obserwator, instruktor i doradca. Badania zostały przeprowadzone przez dwoje studentów (osobno) z Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Wydział Rehabilitacji, Kierunek: Fizjoterapia: tj przez mgr Przemysława Kotynię – „Zastosowanie programu masażu na krześle w profilaktyce przeciążeń kręgosłupa i kończyn górnych związanych z pracą” oraz przez mgr Urszulę Bielak – „Porównanie efektów programu masażu na krześle oraz relaksacji poprzez muzykę klasyczną wśród pracowników biurowych”. Ponadto uczestniczyłem w badaniach przedstawionych przez dr Annę Cabak, również z tegoż AWFu – „Koncepcja masażu na krześle w miejscu pracy jako profilaktyka przeciążeń i dolegliwości bólowych narządu ruchu” 

Miałem możliwość konsultowania z badającymi zastosowania wymyślonych przeze mnie technik stosowanych w tym zabiegu. Pozwoliło to na stworzenie odpowiednich programów profilaktycznych i prewencyjnych, które doskonale wpisują się w charakter pracy w korporacjach i nie tylko. Kolejność technik, sposób ich wykonania i czas trwania całości zabiegu nie jest zatem przypadkowy. Kilkunastominutowy proces tych działań został dopracowany do perfekcji, osiągając zamierzony cel.  

Zapraszam zatem na szkolenia z zakresu masaży biurowych do szkola-worksite.pl. Jeżeli interesujesz się tą tematyką i chcesz efektywnie masować pracowników biurowych osiągając wymierne efekty … i korzyści, to szkolenie jest dla Ciebie.


Udostępnij

Komentarze

komentarze