Serwis-Masażysta.pl istnieje i rozwija się dzięki ludziom, którzy z zapałem i cierpliwością dbają o to, aby nie stał on w miejscu.
Poniżej chcemy przybliżyć sylwetki ludzi z tego zgranego zespołu.

Marcin Banasiński 

Marcin Banasiński - właściciel, redaktor naczelnytwórca, współwłaściciel, Redaktor Naczelny, Prezes Zarządu Serwis-Masażysta Sp. z o.o.

Jest praktykującym masażystą (masażysta dyplomowany)  - masaż, chiropraktyka to jego pasja. Jest zafascynowany również Internetem, stąd właśnie zrodził się pomysł połączenia tych dwóch pasji i w jego efekcie powstał branżowy portal - www.Serwis-Masazysta.pl
Licencjonowany Terapeuta (3dan) metody YUMEIHO®, specjalista wielu technik masażu. Uczestnik wielu sympozjów, targów, pokazów i warsztatów masażu. Ukończył również szkołę w kierunku: Technik Masażysta.
Zawodowo specjalizuje się w korekcjach wad postawy u dzieci i dorosłych (skoliozy). Zajmuje się również masażem leczniczym, relaksującym, masażem kobiet w ciąży, modelowaniem sylwetki i masażami specjalistycznymi likwidując napięcia mięśni i bóle kręgosłupa, stawów - więcej można dowiedzieć się na www.Masazownia.pl. Prowadzi szkolenia z zakresu masażu Work-site - www.Szkola-Worksite.pl
Prywatnie miłośnik motocykli, zafascynowany nie tyle samą jazdą co turystyką motocyklową. Jak czas i pogoda pozwalają, można go spotkać w trasie ...

Rafał Uryzaj

Rafał Uryzaj współwłaściciel, Redaktor Główny, Wiceprezes Zarządu Serwis-Masażysta Sp. z o.o.

Jest fizjoterapeutą z wykształcenia, masażystą z zamiłowania i czynnie praktykuje masaż i pracuje zawodowo jako fizjoterapeuta. Prowadzi centrum szkoleniowe  Body-Relax. 

Jest absolwentem kierunku fizjoterapia na poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Posiada duże doświadczenia zawodowe. Uczestnik licznych szkoleń, kursów, sympozjów. Prowadzi również pokazy masażu współpracując z firmami kosmetycznymi.

Specjalizuje się w terapiach przeciwbólowych, pracy z tkankami miękkimi i jest pasjonatem technik orientalnych, masażu hawajskiego i pracy psychosomatycznej. Twórca techniki Relax & Therapy oraz kursów autorskich prowadzonych według własnej koncepcji.

Więcej na temat kwalifikacji i jego osoby można dowiedzieć sie zaglądając tutaj

Grzegorz Ciećka 

Grzegorz Ciećka Serwis-Masazysta.pl

redaktor  www.Serwis-Masażysta.pl

Szukając swojej drogi życiowej, w pewnym momencie swego życia poznałem masaż. Zafascynował mnie na tyle, że postanowiłem go zgłębić, podejmując naukę na Studium Policealnym Masażu w Rzeszowie. Po skończeniu nauki, podjąłem pracę w Horynieckim Uzdrowisku. Od razu skupiłem się na badawczym podejściu do swojej pracy. Efektem kilkuletniego zgłębiania tajników masażu, pod kątem innych zabiegów i warunków sanatoryjnych, jest koncepcja Masażu Uzdrowiskowego. Staram się teraz promować tę koncepcję i opisywać zależności,  jakie są miedzy czynnikami zewnętrznymi a masażem.

Agnieszka Wietrzyńska

fizjoterapeutka, pasjonatka szeroko pojętej pracy z ciałem., inicjatorka i organizatorka akcji Masujemy Szczecin. Na codzień pracuje  i mieszka w Szczecinie. W swojej pracy spotyka się zarówno ze sportowcami jak i pacjentami zmagającymi się z przewlekłym bólem. Entuzjastka wszelkich "powięziowych" koncepcji, choć z głową otwartą i ciekawością wszystkiego, co dotyczy fizjoterapii i masażu oraz pracy z człowiekiem jako całością. Prywatnie pasjonatka sportu, od biegania, poprzez BJJ po trening siłowy. Uwielbia czytać, a w wolnych chwilach daje upust wewnętrznemu Bobowi Budowniczemu, remontując mieszkania z ojcem.

Jakub Czaja

Technik masażysta, refleksolog, redaktor, właściciel gabinetu - Reflekso www.reflekso.pl
Specjalizuje się w terapii tkanek miękkich oraz refleksologii. Stale poszerza swoją wiedzę. Uczestniczy w kursach i wykładach dotyczących fizjoterapii, masażu i pracy z ciałem.
Propaguje zdrowy styl życia. Miłośnik sportów i aktywnego spędzania czasu.

Martyna Zaguła

Fizjoterapeutka – mgr Martyna Zaguła – doktorantka na trzecim roku studiów na Wydziale Fizjoterapii w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W każdym roku studiów otrzymuję stypendium naukowe dla najlepszych doktorantów. W lutym 2015 roku  otworzyłam przewód doktorski temat pracy „Wpływ plastrowania dynamicznego mięśnia piszczelowego przedniego i trójgłowego łydki na równowagę ciała”. Permanentnie dbam o to aby wzbogacać swoją wiedzę dlatego biorę udział w licznych kursach specjalistycznych, szkoleniach, konferencjach oraz kongresach naukowych. Dzięki temu mogę pracować na najwyższym, profesjonalnym poziomie.
Ukończyła szereg szkoleń specjalistycznych na wysokim poziomie. Jest również autorką publikacji naukowych.