Udostępnij

9.02.2008 roku w Ośrodku szkoleniowym DARING w Warszawie, miało miejsce uroczyste rozdanie certyfikatów ukończenia kursu Prestige Relax (kurs masażu na krześle firmy HABYS), I, II i III edycji.

9.02.2008 roku w Ośrodku szkoleniowym DARING w Warszawie, miało miejsce uroczyste rozdanie certyfikatów ukończenia kursu Prestige Relax (kurs masażu na krześle firmy HABYS), I, II i III edycji.

Na imprezę przyjechało tylko 8 osób…. a szkoda.

Kursanci zebrali się w sali, parami zajęli miejsca na przygotowanych krzesłach i tuż po godz. 10.00 rozpoczęło się przypominanie sobie technik masażu Prestige Relax. Regulacja krzeseł przeszła bez problemowo, przygotowanie ich dla swoich „pacjentów” nie zajęło dużo czasu.

przypomnienie technik Prestige Relax, Serwis-Masażysta.pl

Nie obeszło się bez ponownej prezentacji masażu, przypomnienia niektórych technik, ale ogólnie wszystkim szło dość dobrze. „Masażyści” ochoczo masowali swoich „pacjentów”, było wesoło i gwarno, każdy o coś pytał, każdy chciał wiedzieć. Atmosfera niemalże rodzinna, wszyscy uśmiechnięci, pomimo, że niektórych jeszcze czekała podróż do domu….. Mazury, Kraków.

Zapytałem Pana Zbyszka Dąbrowskiego – i co? Opowiedział – Jest dobrze ;)… i około godz. 14.00 zasiedliśmy w kafejce ośrodka DARING. Kawa, herbata, herbatniczki towarzyszyły nam przy ciekawej dyskusji, której tematem były relacje pomiędzy masującym a masowanym… a to jest bardzo ważne!

rozdanie certyfikatów Prestige Relaks, Serwis-Masażysta.pl

Relacja masujący-masowany jest niemniej ważnym elementem masażu. Mógłbym nawet zaryzykować stwierdzenie, że na nic super wykonywanie technik masażu, jeśli brak właśnie tej relacji, odpowiedniego nastawienia masującego do masowanego…. i do takiego właśnie, wspólnie doszliśmy wniosku.

O godz. 14.30, najbardziej oczekiwana chwila – rozdanie certyfikatów – pierwsze certyfikaty ukończenia kursu masażu Prestige Relax.
Certyfikaty wręczał P. Zbigniew Dąbrowski. Certyfikat z nr pierwszym dostałem ja 🙂

rozdanie certyfikatów Prestige Relax, Serwis-Masażysta.pl

Z relacji uczestników Prestige Relax wynikało, że kurs się podobał i warto było poświęcić czas i pieniądze by nauczyc się tej techniki. A o to opisane wrażenia niektórych użytkowników:

uczestnik – magdasylwia – napisał:
… uważam,że kurs jest super!!!!!! Ośrodek bardzo ładny- warto zobaczyć. Coś nowego- bardzo przyjemnego, ale napracować się też trzeba. Polecam, warto pójść- można się czegoś nauczyć!!!!
pozdrawiam

uczestnik –  Tomek Gąska – napisał:
A więc po kolei bardzo ładny Ośrodek super miła i fachowa obsługa przeszła moje najskrytsze oczekiwania…
Pan Zbyszek – Szef i wykładowca rzetelny,konkretny a przede wszystkim CIERPLIWY 🙂
Wstęp,wprowadzenie do masażu na specjalnym krześle HABYSA materiały wszystko na najwyższym poziomie….
Warto naprawdę było pokonać te ponad 250 kilometrów aby zobaczyć na czym  to wszystko polega i spróbować masować przez ubranie(co nie było wcale łatwym zadaniem…)
Polecam wszystkim żeby spróbowali zweryfikują zaraz że to nie jakaś bułka z masłem…nawet dla masażysty z długoletnim stażem…ale wszystko co nowe i dotąd niespotykane sprawia bariery, ale po to one są aby spróbować je pokonywać…….

Pozdrawiam Tomek Gąska

 

W imieniu swoim i P. Zbigniewa Dąbrowskiego – wszystkim absolwentom kursu masażu Prestige Relax życzymy, zadowolonych klientów/pacjentów, sprawnego masowania na krzesłach Firmy HABYS i związanych z tym sukcesów zawodowych.

Pozdrawiam
Marcin Banasiński

zapraszam do obejrzenia reszty zdjęć

autor: Marcin.Banasinski
link:


Udostępnij

Komentarze

komentarze