Reportaże, wywiady i felietony
Portret użytkownika Redakcja

35 Kongres LNE oczami Magdy

LNE Kraków 2017

Z zainteresowaniem śledzę wszelkie wydarzenia dotyczące szeroko pojętej branży „Beauty”, i tym samym z wielką przyjemnością wybrałam się do Krakowa na kolejną już odsłonę kongresu LNE łączącego targi z tematycznymi wykładami.

Portret użytkownika Redakcja

Konferencja pracy z ciałem

W dniach 4-5 marca 2017, w Krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, odbyła się konferencja Pracy z Ciałem organizowana przez stowarzyszenie Nowej Psychologii. Nasz portal miał przyjemność objąć to wydarzenie patronatem medialnym.  Poniżej prezentujemy naszą relację z konferencji.

 

O konferencji.

Zawód technika masażysty przechodzi ostatnimi latami swoistą transformację. Szybka i słuszna decyzja o wyprofilowaniu ścieżki swojego rozwoju, może pozytywnie wpłynąć na to jakimi terapeutami staniemy się w przyszłości. I tutaj nasuwa się pytanie, w jakim kierunku pracy z ciałem podążać, w gąszczu dzisiejszych możliwości? Po zdaniu dyplomu narzuca się pytanie, z jakiej oferty kursów korzystać, z jakimi pacjentami chce się pracować, itp. Tych pytań jest naprawdę sporo, można z nich stworzyć osobny artykuł.

Portret użytkownika Rafał Uryzaj

Echa egzaminu zawodowego

Emocje związane z egzaminami zawodowymi jeszcze nie opadły. Widać to na forach internetowych gdzie dyskutuje się sporo na ten temat. Nie mnie oceniać niedociągnięcia związane z formą egzaminu końcowego i jakością nauki w szkołach kształcących na kierunku technik masażysta (szczególnie w prywatnych sieciówkach policealnych). To temat rzeka i wymagający odrębnego poruszenia.

13 maja w Medycznym Studium Zawodowym im. Marii Minczewskiej w Białej Podlaskiej odbyła się konferencja „NOWOCZESNE TECHNIKI MODELOWANIA I PIELĘGNACJI CIAŁA” oraz „ V WOJEWÓDKI TURNIEJ MASAŻU”. Prezentujemy RELACJĘ oraz obszerną FOTOGALERIĘ z wydarzenia, a już niebawem FILM!!!