Portret użytkownika Redakcja

Ubezpieczenie OC Allianz

Allianz to kolejna firma ubezpieczeniowa, która proponuje biomasażystom (i nie tylko im) ubezpieczenie OC... Nas oczywiście interesują pakiety skierowane do osób z branży - masażystów niemedycznych (biomasażystów).  Masażysta dyplomowany ma dostęp do tańszego ubezpieczenia lekarskiego. Pisałem o tym w poprzednim artykule tej tematyki – ubezpieczenie PZU. Pierwsze moje ...

Zaloguj się Utwórz konto


Komentarze

Portret użytkownika strzelec

Ubezpiecznie - wazna rzecz w

Ubezpiecznie - wazna rzecz w tej pracy. Kolejna sprawa to forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło czy własna działalność gospodarcza.

Najlepsze możliwości socjalne daje umowa o prace. Pozostałe formy zatrudnienia umożliwiają płacenie mniejszych składek, ale kosztem zabezpieczenia socjalnego.

Własna działalność gospodarcza, a zwłaszcza potrzeba ztrudnienia pracowników, to pewien obowiązek związany z prowadzeniem księgowości. Kolejna sprawa, to kontrolowanie zwolnień chorobowych. Chociaz jak się czyta na http://conperio.pl/ to tego typu usługi też można zlecać firmom zewnętrznym.

Tematyka ta tez tutaj została szerzej opisana: https://poradnikpracownika.pl/-pracowniku-pracodawca-ma-prawo-skontrolowac-ciebie-gdy-jestes-na-zwolnieniu-lekarskim

  • w górę
    50%
  • down
    50%