Udostępnij

Moi drodzy najpierw krótko o nowych funkcjonalnościach, a następnie dawka pochwał i podziękowań.

Moi drodzy najpierw krótko o nowych funkcjonalnościach, a następnie dawka pochwał i podziękowań.

Z nowości mamy możliwość oceniania artykułów i wpisów. Zwróćcie uwagę, że pod artykułami znajdują się gwiazdki, dzięki kórym można oceniać dany tekst. 1 gwiazdka – słabo, 5 świetnie. Bądźcie obiektywni i nie oceniajcie na zasadzie „nie bo nie”. Tak samo możecie oceniać swoje wypowiedzi i komentarze. Wpisy na blogach możecie oceniać za pomocą ikonek „kciuka w górę” czyli OK lub „kciuka w dół” czyli nie OK 🙂 Pamiętajcie, że istniejącymi już funkcjami jest tablica jak w FB po prawej stronie portalu…

Teraz podziękowania i pochwały. Jest nas coraz więcej w naszej społeczności. Co nas bardziej cieszy to coraz odważniej i chętniej angażujecie się w życie serwisu, w dyskusje i wymiany doświadczeń, wyrażacie Wasze zdanie i opinie. Zaczynacie tworzyć nawet częściowo redakcję jak Grzegorz, czy piszecie autorskie blogi jak Helena czy Daniel.

Świetnie, bo to głównie Wy macie wpływać na rozwój naszej branży i poprawę świadomości społeczeństwa jeśli chodzi o istotę masażu i jego wykorzystanie.

Mamy nadzieje, że osoby które chcą coś powiedzieć/napisać, a nadal nie potrafią zrobić pierwszego kroku w końcu wyjdą z cienia i dołączą do reszty. Pamiętajcie, że każda Wasza wątpliwość, pytanie, opinia zostanie potraktowana poważnie i konstruktywnie, bo po to tworzymy społeczność żeby razem rozwiązywać wszelakie wątpliwości i czynić masaż lepszym, przystępniejszym i bardziej rozumianym.

Pamiętajcie, że my jesteśmy tylko katalizatorem, reszta należy do Was.

Trzymajcie tak dalej…

Pozdrawiamy

Redakcja


Udostępnij

Komentarze

komentarze