Udostępnij

Najnowsze wydanie LNE&spa a w nim…

Najnowsze wydanie LNE&spa a w nim…

LNE&spa 67, Serwis-masazysta.plm.in. artykuły poświęcone branży masażu, np:

Profilaktyka a masaż

Główna linia podziału pomiędzy spa a gabinetami o bardziej medycznym profilu przebiega pomiędzy zabiegami na ciało, kosmetyką i relaksacją a zabiegami leczniczymi, rehabilitacją i rewitalizacją. Co je może łączyć? Czy to nie profilaktyka powinna być wspólnym mianownikiem? W Stanach Zjednoczonych, jednym z najsilniejszych rynków spa na świecie zrozumiano już, iż obok wyposażenia, specjalistycznego sprzętu i orientalnych klimatów, klienci poszukują zabiegów profilaktyczno-leczniczych ukierunkowanych na bardzo konkretne problemy. Podobnie w Europie stawia się nacisk na coraz bardziej efektywne, szybkie zabiegi, gdzie skuteczność rozumie się jako działanie zmniejszające napięcie wybranych partii mięśni, zmniejszenie obrzęków czy relaksację.

 

.
Dziękujemy za wsparcie i uszanowanie ich obecności.

Kryształowy drenaż

Drenaż na cztery ręce z wykorzystaniem kryształu górskiego łączy działanie masażu usprawniającego krążenie i energetyczne właściwości kamienia. Tę oryginalną technikę opracowała dla szkoły Esthetique Consulting Sophie Meyer, masażystka, szkoleniowiec, autorka cyklu o masażu dla LNE & spa, a także gość 20. Kongresu LNE & spa w Krakowie. Właściwości kamieni ceniono i wykorzystywano m.in. w tradycyjnej medycynie chińskiej energetycznej i w Ajurwedzie. Stosowane jako naturalne środki lecznicze, minerały pomagały zwalczać problemy fizyczne i emocjonalne, chroniły przed złą energią. Kamienie szlachetne i półszlachetne stosuje się w celach terapeutycznych, gdzie wykorzystuje się właściwe dla każdego kamienia promieniowanie energetyczne. Mogą one również znakomicie uzupełniać zabiegi kosmetyczne, potęgując ich działanie i wzbogacając ofertę salonu.

 

i ciekawy artykuł praktyczny…

Twój biznesplan

Zastanawiasz się nad własną firmą, która dałaby ci niezależność oraz spełnienie zawodowe? Zanim zdecydujesz się na ten krok, przemyśl swoje założenia i opracuj biznesplan dla twojego salonu kosmetycznego. Czym jest biznesplan? Mówiąc w skrócie to plan gospodarczy naszej firmy przedstawiający koncepcję jej rozwoju oraz zakładany wynik końcowy. To także realistyczna ocena firmy i jej potencjału. Biznesplan ma na celu ujawnienie słabych i mocnych stron pomysłu, sprawdzenie jego realności oraz wytyczenie celów, które zamierzamy osiągnąć.

wszystko to w najnwowszym LNE&spa


Udostępnij

Komentarze

komentarze