Udostępnij

Nasz portal objął patronatem medialnym kolejną konferencję. Tematyką jest fizjoterapia lecz myślimy, że będzie wiele tematów, które zainteresują także masażystów.

Zatem z tego miejsca już teraz zapraszamy do Lublina.

Nasz portal objął patronatem medialnym kolejną konferencję. Tematyką jest fizjoterapia lecz myślimy, że będzie wiele tematów, które zainteresują także masażystów.

Zatem z tego miejsca już teraz zapraszamy do Lublina.

Szanowni Państwo,
Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Innowacyjna Fizjoterapia neurologia, pediatria, sport, która odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2015 r. w Lublinie.
I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia – neurologia, pediatria, sport to nowa inicjatywa realizowana przez Fundację na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL. Nasze zaproszenie kierujemy do studentów, doktorantów, młodych pracowników naukowych, praktyków oraz wszystkich osób bezpośrednio związanych z fizjoterapią, bądź też zainteresowanych poruszaną podczas wydarzenia tematyką. Celem Konferencji jest udowodnienie, że fizjoterapia to praktyczna, aplikacyjna, pełna wyzwań i pasji nauka.
Do udziału zapraszamy głównie osoby ze środowiska medycznego i okołomedycznego, ale przede wszystkim pasjonatów fizjoterapii. Coraz bardziej interdyscyplinarny charakter fizjoterapii pozwala na znalezienie jej elementów w wielu dziedzinach nauki. W związku z tym mile widziane będzie uczestnictwo np. fizyków, biochemików, biotechnologów, inżynierów, pedagogów, psychologów, logopedów itd.

Swoje prace będzie można przedstawić w formie:
•    prezentacji ustnej i/lub
•    posteru naukowego i/lub
•    rozdziału w monografii naukowej (4 pkt wg MNiSW) – gwarancja ukazania się publikacji do 15 września 2015 r.

Na Uczestników czekają pasjonujące warsztaty (dla fizjoterapeutów i nie tylko).
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Rejestracja rozpoczęła się 09 marca 2015 r. i potrwa do 20 marca 2015 r.

Przedstaw innym swoje zainteresowania, zaraź innych swoją pasją, podziel się zdobyta wiedzą. Pokaż, że można wyjść poza ramy narzucone przez system i udowodnij razem z nami, że fizjoterapia to nie typowa nauka, ale pasjonujący sposób na życie!

Więcej informacji na stronach:
•    www.innowacyjna-fizjoterapia.pl/
•    https://www.facebook.com/events/1427174627576228/

Z poważaniem,
Komitet Organizacyjny


Udostępnij

Komentarze

komentarze