Udostępnij

Oto mail jaki otrzymałem dzisiaj od Marcina. Niezmiernie się cieszę, że właśnie taki jest odzew po naszej ostatniej pogadance o masażu (można ją obejrzeć TUTAJ).

Po prostu przeczytajcie, bo mi nadal uśmiech nie schodzi z ust.

Marcin:

„Panie Rafale

Oto mail jaki otrzymałem dzisiaj od Marcina. Niezmiernie się cieszę, że właśnie taki jest odzew po naszej ostatniej pogadance o masażu (można ją obejrzeć TUTAJ).

Po prostu przeczytajcie, bo mi nadal uśmiech nie schodzi z ust.

Marcin:

„Panie Rafale

Na początku chciałbym Panu naprawdę podziękować za pasje, która dosłownie wypływa z Pana całego. Mam 17 lat i chodzę do liceum ogólnokształcącego o profilu matematycznym i jak każda osoba w moim wieku zacząłem się poważnie zastanawiać nad swoją przyszłością. Można powiedzieć, że przez przypadek trafiłem na jeden z odcinków Projekt Masaż na YouTube. I wciągnąłem się, najprawdziwiej złapałem zajawkę i zacząłem kreślić drogę w tym kierunku. Nie chcę mówić o pasji, bo taką reprezentuje pan, ale niemniej jednak naprawdę po raz pierwszy mam plany na przyszłość potwierdzone szczerym zainteresowaniem. I abym nie robił wrażenia osoby która rano wstała i stwierdziła „zostanę masażystą” to poczyniłem już konkretne plany. Znalazłem bezpłatną szkolę, a konkretnie Medyczną Szkołę Policealną Województwa Śląskiego Nr 1 im. Zofii Szlenkierówny w Katowicach, gdzie zamierzam iść na kierunek Technik Masażysta, a następnie nie wykluczam studiów z fizjoterapii. Mimo iż (co mnie trochę zasmuciło) matura nie jest potrzebna na ten kierunek mam zamiar ją zdawać, a na niej biologie na podstawie, bo co jak co ale ten przedmiot będzie mi potrzebny. Dodatkowy już pod koniec tego roku szkolnego zapiszę się na siłownie bo takie „chucherko” (na razie!) jak ja będzie potrzebować mięśni do tej pracy

Więc postanowiłem napisać do pana aby Panu podziękować. Tym bardziej jeżeli ktoś jakimś cudem nie napisał już wcześniej takiego maila, chcę podkreślić, że pan jak i pana kolega jak i pana działalność w internecie nie tylko zmienia podejście ludzi do masażu czy pokazuje jak człowiek może czerpać radość z swojej pracy a zarazem pasji, ale także za co ja dziękuję, potrafi zainteresować młodą osobę jak ja i wskazać taki kierunek jak masaż. Jeszcze raz Panu dziękuję i proszę przekazać te podziękowania Pana przyjacielowi ze strony internetowej Serwis-Masażysta.pl, a jak będzie okazja to i chłopakom z Projekt Masaż. Wszyscy robicie kawał świetnej roboty.

W tym roku, czyli w 2 klasie liceum zacznę już ćwiczyć oraz zaznajamiać się bardziej z anatomią (poza tym biologia na podstawię to głównie człowiek). Niestety matura już mi zaczyna dzwonić w uszach i ścinać z nóg, więc nie mam zamiaru robić sobie żadnych większych obowiązków co do 3 ostatniej klasy liceum. Niemniej jednak zawszę mam koniec 2 klasy, oraz 2 przerwy wakacyjne. I tu moje pytanie co robić w ten czas ? Pan był zdecydowany od podstawówki z tego co pamiętam, więc chciałem się zapytać czy pan się zaczął już tak wcześnie przygotowywać? A jak tak, to w jaki sposób? Może jakaś ciekawa lektura, albo może powinien eksperymentować na co odważniejszych znajomych? Jak Pan widzi umie Pan zainspirować człowieka, ale jak na razie tylko moi znajomi, którzy zaczynają mieć dosyć moich planów, a raczej ciągłego mówienia o nich, mogą mieć do pana pretensje 😀

Jeszcze raz dzięki wszystkim, kawał dobrej roboty.

Pozdrawiam, Marcin”

Po takim mailu po prostu chce sie jeszcze bardziej robić to co robie każdego dnia.

Pozdrawiam

Rafał Uryzaj


Udostępnij

Komentarze

komentarze