Portret użytkownika Marcin Banasiński

pierwszy wpis

Witajcie, traktujcie ten blog jak chcecie... może on być swoistym przewodnikiem po kanionach masażu - większej części mojego życia, może on być zwykłym opowiadaniem pisanym przez życie, bądź też kopalnią wiedzy. Tak czy siak, zapraszam do lektury.

Nie jestem pierwszym masażystą który pisze bloga, nawet opierając się na informacji z netu jest kilka osób (domniemam masażystów) którzy już takie blogi piszą..... i chwała im za to!
Wiem jedno, tutaj na serwisie jestem pierwszy..... jupi......który pisze bloga. Czy to dobrze czy źle? Tego nie wiem, ale sprobować trzeba.
Papier – rzecz cierpliwa, co najgorsze słowa.... które, podejrzewam wszystkim (w odpowiednich momentach życia) cisną się na usta :-), czy długie wywody, przemyślenia, historie, opowiastki, filozoficzne spojrzenia na świat i inne takie pierdymały .......... przyjmie z pokorą.

Skoro przyjmie z pokorą i z tym każdy się zgodzi... tak myślę?! To do dzieła czas się zabrać.

Zanim jednak rozpocznę owe pisanie, chwiałbym wszystkich zainteresować takim właśnie zajęciem. Nie trzeba mieć „bóg wie ile czasu” żeby skrobnąć parę słów codziennie lub co kila dni. Mnie się wydaje, że 15 min na streszczenie swoich przemyśleń, przeżyć z danego dnia to w zupełności wystarczająca ilość czasu.

Żyjemy w XXI wieku, otacza nas m.in. super technologia komputerowo-internetowa, co z jednej strony jest przerażające, choćby ze względu na ilość czasu dziennego jaki ona pochłania i związane z nią np.: choroby społeczne.... nasz ukochany kręgosłup :-), wiadomo.... nasz chleb powszedni, a z drugiej strony fakt, że bez niej (tej technologii) ciężko byłoby się w dzisiejszych czasach obyć. Zalet jest sporo, wymieniać nie będę, każdy dobrze wie jakie to są... nadmienię tylko sprawę pisania bloga, bo przecież o nim mowa :-)

pozdrawiam

Marcin Banasiński

następny wpis

 • w górę
  50%
 • down
  50%

Komentarze

Portret użytkownika Katarzyna Rutkowska

Start:)

A dziękuję, lekturkę już zaczęłam:)

 • w górę
  50%
 • down
  50%